א. כ.


"יעל יקירה, תודה על כל הליווי, המילים, ההכוונה והסבלנות. ללא ספק היית לנו לעזר רב. כנראה שהייקום בחר בך להאיר לנו את הדרך. הגענו אלייך עם תחושה שהזוגיות שלנו "תקועה" ולא כל כך הצלחנו להבין מדוע... השיחות איתך היו עמוקות, נעימות ועם הרבה תובנות. את ממלאת שליחות חשובה ועושה זאת בדרך מקצועית, נעימה ובעיקר עם אהבה ואמפטיה. מודים לך על החמימות ומאור הפנים שהקרנת כלפינו. אנו ניקח איתנו את הכלים שקיבלנו ממך במקצועיות וניישם אותם בחיינו המשותפים... תודה ענקית עם חיבוק גדול -:)"

ג. ב.


"הגענו ליעל ממש בדקה ה-100 לפני החלטה על פירוק הנישואין בגלל חוסר יכולת לתקשר ביננו. מצבים בהם עוברים ימים שלמים בלי שמסתכלים אחד על השני ושכל השיחות ביננו קשורות לדברים שצריך לעשות. לא היתה אינטימיות, לא היתה זוגיות. היינו הורים ובני זוג עובדים. שותפים. זהו. הגענו למצבים בהם מריבות הפכו לשתיקות של שבועות. זה שחק לחלוטין את מה שעוד נשאר. העבודה עם יעל ארכה שנה וחודש. סיימנו כשאנחנו מבינים שיש לנו ״יחד״. צריך לתחזק אותו ולמדנו איך עושים את זה. יעל נפלאה. היא מבינה עניין. חכמה. עירנית למצבים שבינו לבינה ומסוגלת להבין ולשקף את הדברים גם כשהם כואבים. בדרכה המקצועית היא מעבירה מסרים שמבהירים את מה שנסתר או שפחות רוצים להתעסק איתו. יעל סייעה לנו אפילו דחפה לפעמים.. והתעקשה גם במקומות שאנחנו כבר התעייפנו. צריך להיות חדורי מטרה. מחוייבים למשימה. להיפתח. זה לא יעבוד ויצליח בלי מאמץ של שני המדדים והגעה סדרתית לכל הפגישות. זו עבודה קשה אבל שכרה בצידה. אנחנו ממליצים בחום, למי שרוצה להצליח, מוכן להשקיע ולהתחייב, להיעזר ביעל. "

א. מ.


"ליעל הגענו ביוזמתי כשאני מלא טענות וביקורת כלפי אישתי, ציפיתי שסוף סוף מישהו יסביר לה כמה היא לא מבינה אותי וכמה אני צודק. התהליך כלל בנוסף לטיפול הזוגי גם טיפול אישי נפרד לכל אחד מאיתנו, יעל,ברגישות ונחישות הגיעה איתי למקומות העמוקים בתוכי ,משם יצאתי עם תובנות חדשות על תפקידי בזוגיות,על חיי המשפחה ועל תפיסת החיים שלי בכלל. היום אני מעריך ,מוקיר ואוהב יותר את אישתי ומבין כמה היא חשובה לי במסע חיי, בניית החזון הזוגי היא הכלי החשוב להמשיך ולא לסטות מהדרך יעל הצליחה מהר לגרום לי לקלף את הקליפות ולחשוף הכל , יעל מקצועית, מפרגנת וקשוחה כשצריך, אני ממליץ לזוגות כבר בתחילת הדרך לעבוד עם יעל, תיאום הציפיות ,ידיעת והבנת כללי דיאלוג זוגי ,יחסכו המון תיסכולים. יעל, תודה ענקית!"

ש.ל


"יעל יקרה, כל כך הרבה רגעים טעונים ברגע אחד של פרידה. העיניים דומעות, הלב נצבט והרגש צועק החוצה. מהיכן להתחיל? אולי מהרגע המבורך שבו קיבלתי הודעה ובתוכה מספר הטלפון שלך. מאותה השנייה שבה ענית לטלפון, אפשר להגיד שהחל המסע של חיי. הייתי אבודה. את ממש הצלת אותי ובלעדייך, סביר להניח שחיי היו נשארים כפי שהם, ספוגים בתחושות שליליות רבות שהיו כנראה מלוות אותי יום ביומו.קשה לתאר במילים את הקסם הייחודי אך ורק לך, שבאמצעותו את מצליחה לסייע למטופלים לסלול את דרכם אל האושר. השלווה הפנימית שלך, השקט, אישיותך המדהימה, הנוכחות העוצמתית והנתינה ללא גבולות - הם המאפשרים לקסם הזה להתרחש. את מלאה באור, שקורן ממך והלאה ונתן לי המון המון תקווה ותחושה שהכל באמת אפשרי ושהשמיים הם לא הגבול.מה לא עברנו יחד? מסע נדיר שבמהלכו חשפתי בפנייך את סיפור חיי, את הדמויות האהובות וגם את אלו שפחות ובעיקר את עולמי… צללנו יחד לתוך נבכי הנפש ונגענו בקירות הדקים ביותר. את גרמת לי לאהוב שוב – את עצמי, את האחר, את הסביבה וזימנת לי את האהבה…הענקת לי במתנה את ארגז הכלים שבאמצעותו אוכל להתמודד עם דברים רבים. את צדקת לכל אורך הדרך – הדבר העיקרי שהייתי צריכה בחיי הוא לגשת לספרנית בספרייה, להחזיר לה את הספר הישן ולהחליף אותו בספר חדש. מסע החיפוש אחר החתיכות הקטנות בפאזל הגיע לסיומו. כעת, אני יודעת אילו חתיכות מתאימות לפאזל שלי והמון המון – בזכותך.על-כך נתונה לך תודתי הרבה. על היכולת שלך להכיל, לשמש אוזן קשבת, על יכולתך לשקף לי את המציאות, לעודד, לטפח את הקיים, לאהוב ולהודות על מה שיש. את נפש מיוחדת במינה. אני מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך דרכך המבורכת. ברור לי שצפוי לך עתיד מזהיר, שנים רבות של עשייה, סיפוק ועבודה שיובילו לשגשוג ופריחה. המשיכי לצעוד בשביל המוכר, ללמד אנשים רבים כיצד לחיות את החלום ולקצור את הפירות – כי מגיע לך! ואת הטובה ביותר.אני יכולה להגיד בבטחה שבכל סיטואציה בחיי את תמיד תהי בליבי וקולך ינחה אותי הלאה. פתחת בפניי דלת לעולם חדש ואני מתכוונת לכבוש אותו. הנחלת לי דרך חיים בריאה, אופטימית, מלאה בכל טוב. קצרה היריעה מלהכיל את מילות התודה הרבות וכנראה שמה שנותר הוא לרוץ ערומה ברחובות. תודה לך יקרה, על מסע שבו מצאתי את עצמי. שלך, תמיד."
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

WhatsApp chat